Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/zeynepsaatli/public_html/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/admin/bsf-core/auto-update/admin-functions.php on line 11
Vajinismus Başarı Mektupları ⋆ Vajinismus İzmir | Jin.Op.Dr.Zeynep Saatlı

Vajinismus hastalığı çok hassas ve özel bir rahatsızlıktır. Tedavi için bile olsa, doktor bile olsa bir yabancı ile vajinismus hastalığından konuşmak, eşler arasındaki en mahrem konulardan bahsetmek ne kadar zor, anlıyorum.

Etraflarındaki kimseden bu rahatsızlığı duymadıklarından dünyada bir tek kendi başlarına gelmiş gibi hissetmelerini de, yapayalnız olduklarını düşünmelerini de anlıyorum.

Bu hastalığı yaşayanların ne kadar çaresiz ve umutsuz hissettiklerini de biliyorum. Vajinismus hastalarının bir çare, bir umut için az da olsa bir ışık gördüklerinde nasıl cesaretlendiklerine de şahit oldum. Bu sebeple yıllar içerisinde tedavi ettiğim yüzlerce vajinismus hastamdan gelen güzel başarı mektupları ve mesajlarından bazılarını burada paylaşıyorum.

Vajinismus hastalığının pençesinde olan, kendini tek, yapayalnız ve çaresiz hisseden, asla atlatamayacağını ya da asla geçmeyeceğini düşünen, ya da tedavi olmanın mümkün olmadığına kendine inandırmış tüm çiftlere bu mektup ve mesajların umut ve cesaret olmasını dilerim.

Vajinismus Mektubu 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.

RANDEVU İÇİN HEMEN ARAYIN